• Свеж
uxcell 12Pcs 60mm Кол Пластични Цевки Plug Круг Пост Крајот Капи за Парапет Скалило Newel Парапет Цевка Црна

uxcell 12Pcs 60mm Кол Пластични Цевки Plug Круг Пост Крајот Капи за Парапет Скалило Newel Парапет Цевка Црна

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

* Материјал : Пластика ; Погоден за Инсталација Цевка Спецификација : 60; Инсталација Димензија(+/-2mm) : 59mm / 2.3 инчен(D). * База Големина : 60mm / 2.4 инчен(Г); Висина(+/-0.5 mm) : 17mm /0.67 инчен; Пакет Содржина : 12pcs x Пластични Цевки Plug. * Направени од мека пластика; Одлични перформанси во намалување на шумот, анти-пропадна и отпорност на корозија. * Широко се користи во тркалезна маса нозе, скалило огради, балконски огради, итн. * Флексибилен тока дизајн го прави лесно да се инсталира и да се задржи цврста.Во исто време, таа е уметничка и декоративен ефект.Опис : * Направени од мека пластика; Одлични перформанси во намалување на шумот, анти-пропадна и отпорност на корозија.* Широко се користи во тркалезна маса нозе, скалило огради, балконски огради, итн.* Флексибилни тока дизајн го прави лесно да се инсталира и да се задржи цврста.Во исто време, таа е уметничка и декоративен ефект.Спецификација : * Име на Производ : Пост Крајот Капи* Боја : Црна * Материјал : Пластични * Погоден за Инсталација Цевка Спецификација : 60* Инсталација Димензија(+/-2mm) : 59mm / 2.3 инчен(D)* База Големина : 60mm / 2.4 инчен(D)* Висина(+/-0.5 mm) : 17mm /0.67 inch Package Содржина : 12pcs x Пластични Цевки Plug.

Особините

60; Installation Dimension(+/-2mm):
59mm / 2.3 inch(D).

Најдобрите понуди во категоријата