• Свеж
Yirepny Мачка Сад во Еден Сад -Ѓубрето Храна Одделение PP Мачка Куче Вода за Пиење Чаши Куче Материјали D

Yirepny Мачка Сад во Еден Сад -Ѓубрето Храна Одделение PP Мачка Куче Вода за Пиење Чаши Куче Материјали D

DEN 177.84
Достапно е за нарачката

Стока

Со виси дизајн, тука не мора да се грижите за миленичиња боул ќе биде укината, не само за да зачувате простор на дното на кафезот, но, исто така, погодно за чистење на теренот.Тоа им овозможува на кучиња полека да се џвака и коренот на домашно милениче дебелината.домашно милениче сад со 167 грама капацитет и во согласност со научните слоу фуд механизам, хранење, што ќе се подобри кучето е јадење на време со повеќе од 10 пати да се намали брзината на јадење.Направени од храна одделение pp материјали, домашно милениче сад е безбедно, -да падне и да се сруши отпорот.Должината на производ е околу 15.5 см, ширина е за 14.5 cm, а висината е околу 6cm.Тоа е погоден за кучиња од различни телесни типови.сплит-тип двојна сад може да бидат земени директно за ставање во промет на храна или за перење, кој е лесен за употреба.Спецификации : Со капацитет од 167 грама и научно бавно храна механизам, здрава храна ќе ја зголеми кучето е јадење на време со повеќе од 10 пати и намалување на јадењето на брзина, овозможувајќи му на кучето да се џвака полека и суштински се елиминира причината за миленичиња дебелината.Домашно милениче сад со 167 грама капацитет и во согласност со научните слоу фуд механизам, здрава исхрана, ќе се подобри и кучето е јадење на време со повеќе од 10 пати да се намали брзината на јадење.Ова им овозможува на кучиња полека да се џвака и да ги елиминира коренот на домашно милениче дебелината.Она што милениче сад може да ви понуди е таа да се подобри кучето е јадење на време со повеќе од 10 пати да се намали брзината на јадење, дозволувајќи им на кучињата полека да се џвака и да ги елиминира коренот на домашно милениче дебелината.Со капацитет од 167 грама и научно бавно храна механизам, здрава исхрана.Карактеристики : Не само што може миленичиња сад се спаси дното простор од кафезот, но исто така е погоден за вас да се исчисти земјата.Клипот дизајн за зајакнување на ѕидот виси, и не треба да се грижи за домашни миленичиња сад да биде поништена.Со виси дизајн, тука не мора да се грижите за миленичиња боул ќе биде укината, не само за да зачувате простор на дното на кафезот, но, исто така, погодно за чистење на теренот.Тоа е погоден за кучиња од различни телесни типови.Сплит-тип двојна сад може да бидат земени директно за ставање во промет на храна или за перење, кој е лесен за употреба.15.5 cm x 14.5 cm x 6cm/6.1" x 5.71" x 2.36" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Храна за Миленичиња Сад.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата