• Свеж
Tiessic Instax Мини 11 Случај Компатибилен со Fujifilm Instax Мини 11 Инстант Камера со Рамо, Рака и Џеб - Галакси

Tiessic Instax Мини 11 Случај Компатибилен со Fujifilm Instax Мини 11 Инстант Камера со Рамо, Рака и Џеб - Галакси

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

[ СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАНИ ] Tiessic instax мини 11 случај е нарачана опремени за Fujifilm instax мини 11 инстант камера.Совршено одговараат на вашите Fujifilm instax мини 11 инстант камера. [ УДОБЕН ДИЗАЈН ] Можете да фотографирате со отстранувањето на горниот капак на Tiessic instax мини 11 случај.Не треба да се извади Fujifilm instax мини 11 инстант камера може целосно да ги користите сите функции на камерата. [ ЗАДНИОТ ЏЕБ ДИЗАЈН ] Tiessic instax мини 11 случај има и во задниот џеб.Може да се стави вашиот инстант камера филм, блиску до леќа или други intax камера додатоци во тоа. [ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ ] Висок квалитет на СТП кожа надворешноста и мека микрофибер поставата внатрешни работи за подобро да ја заштитите вашата Fujifilm instax мини 11 инстант камера од гребење или триење.Tiessic instax мини 11 случај има прилагодливи и отстранлив камера рамо, рака, што е погодно, кои може да носат лесно, ја определите должината спогодба за вашите потреби. [ TIESSIC УСЛУГА ] Tiessic нуди 24 месеци за обезбедување на квалитет.Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди квалитетна услуга!.Tiessic тим е специјализирана за развој, производство и продажба на Fujifilm instax мини 11case и додатоци.Ние ќе се надградуваме нашите производи од време на време да им обезбедиме на нашите клиенти withbetter производи и услуги!Tiessic instax мини 11 случај Компатибилен со Fujifilm instax мини 11 инстант камера ПРОИЗВОДИ ВКЛУЧУВААТ : A. [ СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАНИ ] Совршено одговараат на вашите Fujifilm instax мини 11 инстант камера.Б. [ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ ] Висок квалитет на СТП кожа надворешноста и мека микрофибер поставата внатрешни работи за подобро да ја заштитите вашата Fujifilm instax мини 11 инстант камера од гребење или триење.В. [ УДОБЕН ДИЗАЈН ] поклопецот е правилно поставена од страна на магнетни и snap-на копчиња, лесен за инсталација или отстранување.Tiessic instax мини 11 случај доаѓа со рамо, рака, лесно виси andeasy сметководствена.Г. [ ЗАДНИОТ ЏЕБ ДИЗАЈН ] Tiessic instax мини 11 случај има и во задниот џеб.Може да се стави вашите instantcamera филм или другите во тоа.ПАКЕТ содржи : 1* Tiessic instax мини 11 случај 1* прилагодливи рамо, рака ЗАБЕЛЕШКА : Fujifilm instax мини 11 инстант камера НЕ е ВКЛУЧЕН !Tiessic нуди 24 месеци за обезбедување на квалитет.Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди квалитетна услуга!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата