• Свеж
AOFOTO 5x3ft Фантазија Кенди Земјиште Пејзаж Позадина Цртан филм Ice Cream Десерт Lollipop Фотографија Позадина Виножито Роденден Декорација Банер Фото Студио Реквизити Дете Б

AOFOTO 5x3ft Фантазија Кенди Земјиште Пејзаж Позадина Цртан филм Ice Cream Десерт Lollipop Фотографија Позадина

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

Големина : 5 x 3 ft. ( 60 x 40 во.), оваа позадина е идеален за снимање и објекти и портрети.Тоа е, исто така, совршен за голем број на настани, како што бебето тушеви, свадби, дома собири, забави, булчински тушеви, училиште proms, клуб настапи, фестивали, фаза backdrops, црквата Божиќ игра, и сите видови на празнувањето.Тоа го прави одлични портрети за луѓето од сите возрасти, кои се движат од мали деца и на децата и тинејџерите и возрасните.Дополнително, позадината е добро прилагодени за храна и други природи аранжмани, изложен продавница прикажува, внатрешна декорација, и производ фотографија.Секоја позадина на сликата е висока резолуција, со користење на високо-технолошки дигитални дизајни со кои се направи на сликата многу подетални и жив, што резултира со фотографии кои се подинамични и реални.Сликата е отсјај слободни и отпорни да бледнее, иако тоа треба да се чува надвор од директна сончева светлина.Оваа позадина е изградена од тенки, лесни винил.Овој материјал овозможува лесно виткање и преносливост.Backdrops се тркалаат станот и може да бидат обесени или вертикално или хоризонтално.Кориснички профили и, исто така може да биде создадена по барање; за дополнителни информации, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Оваа позадина ќе биде предаден укината (поради поштата политики на превозот големина).Ако вашата позадина пристигна со мало браздата, едноставно железо задната страна (не на сликата страна) за лесно отстранување на брчки.За да се избегнат можните пареа штета, место слој на сува ткаенина помеѓу позадина и железо.Кога правите некоја фотографија, се пука, важно е да се запамети дека различни осветлување ќе произведува различни резултати, па еден добар начин да се подобри вашите фотографии е да експериментираат со прилагодување на осветлување.Во AOFOTO, ние постојано се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со одлична услуга и квалитет на производите.Вашето задоволство е важно за нас.Добредојдени се ваши повратни информации, така што ќе може да продолжат да ги задоволат вашите потреби и ви нуди највисоко ниво на грижа за корисниците.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата