• Свеж
RR-YRN Креативни Пастирски Стил Mailbox, поштенско Сандаче и со Заклучување, Ѕид-Монтирани Ретро Метал Кофа Весник поштенско Сандаче, Градина Декорација поштенско Санда?

RR-YRN Креативни Пастирски Стил Mailbox, поштенско Сандаче и со Заклучување, Ѕид-Монтирани Ретро Метал Кофа

DEN 1032.00
Достапно е за нарачката

Стока

✿ Ретро примитивни и рустикален изглед!Тоа е многу креативни редизајнирање на малите нешта во животот, да обезбеди високо-квалитетна заштита за вашите e-mail пораки;. ✿ На поштенско сандаче има lockable челик врата и две копчиња за да ги заштити вашите e-mail пораки во секое време.Можете да одите на одмор или бизнис патување безгрижно, бидејќи вашата e-mail е апсолутно безбедна и сува во оваа водоотпорна метал пошта;. ✿ Ретро метал дома декорација, обично е инсталиран, на предната врата;. ✿ Шарени Американски поштенско сандаче дизајн, може да се подготви вашата адреса, име, број за лесна идентификација;. ✿ Големи поштенско сандаче, големина 23x6x30cm / 9.06x2.36x11.81 инчи.Тоа е многу креативни редизајнирање на мали живи суштества.Тоа исто така може да биде декорација за вашиот дом.Железо поштенско сандаче со заклучување, го прави лесно да се извади писма.Дизајниран со двојно куки за лесна инсталација.Издржлив и може да се користи за долго време.Различни бои за вашиот избор.Материјал : Iron Size : 30*23*6cm Package се Вклучени : 1 *Mailbox2 *Копчето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата