• Свеж
Ноќта на вештерките Божиќ м Мустаќи Црвени Усни Гарланд Банер Bunting за Денот на Вљубените Свадба Ангажман Роденден

Ноќта на вештерките Божиќ м Мустаќи Црвени Усни Гарланд Банер Bunting за Денот на Вљубените Свадба Ангажман

DEN 198.24
Достапно е за нарачката

Стока

Лесно да се откажам со низа.Високо квалитетен материјал за долго време и здрав виси оркестарот.Прави една прекрасна декорација за некоја посебна пригода, како што се ангажмани, свадби, градина партии или како соба декорација.Повеќето уникатни дизајни со насочите сечење процес.Совршен за преземање на свадба слика, забава,роденден, и така натаму.Description Овој објект е добро изработени од еко-пријателски материјал за практична употреба, без исчезнува.Тие може лесно да бидат зачувани и да се користат за повеќе пати.Со мустаќи и црвени усни дизајн, ќе се создаде слатка и романтична атмосфера, која е добра за ангажман партија, роденден, свадба, дома декорација или други романтични прилики.¢ Feature - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Картичка хартија & sequin.- Големина : Околу. 200 * 3.5 cm / 78.74 * 1.38 инчен (L * W ).- Високо квалитетен материјал за долго време и здрав виси оркестарот.- Повеќето уникатни дизајни со насочите сечење процес.- Лесно да се откажам со низа.- Прави една прекрасна декорација за некоја посебна пригода, како што се ангажмани, свадби, градина партии или како соба декорација.- Совршен за преземање на свадба слика, забава,роденден, и така натаму.Пакет Including1 * 2m Мустаќи Црвени Усни Гарланд Банер Bunting за Денот на Вљубените Свадба Ангажман Роденден Декорација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата