• Свеж
Апстракт Минималистички Крпа Лицето Маска 2 парчиња (со Исклучок на Филтер), Смешни Лицето Маска за Жени, Мажи, Деца

Апстракт Минималистички Крпа Лицето Маска 2 парчиња (со Исклучок на Филтер), Смешни Лицето Маска за Жени, Мажи,

DEN 113.52
Достапно е за нарачката

Стока

100% Полиестер.Машина За Миење.S димензии : должина и ширина е 17.5cmx13cm, погодна за жени или деца, луѓе со мали лица.М големина : должина и ширина е 20cmx15cm, погодна за возрасни мажи и луѓе со големи лица. 2 парчиња Лице Штит (со исклучок на филтерот).Можете Да Ја Определите Должината На Маска За Да Одговараат На Вашето Лице.Дише : Тоа Е Многу Удобен За Носење, Бидејќи На Мека И Светлина 100% Висококвалитетен Полиестер.Перат : Рака мие и во машина за миење се двете достапни.Моделот е реална и јасна, нема да избледи и може да се користи за долго време.Инструкции За Перење : Не Bleach Machine Миење Cold Wash Пред Првата Use Wear Тоа Кога Одите На Патување,Риболов,Скијање,Шопинг,Планинарење,Пешачење, Велосипедизам, Мотоциклизам,Миленичиња Чешлање,Градинарство,Катира,Ноктите Продавница,Кујна,Чистење Работа, Градинарство,Прошетка,Патување,На Шопинг,Кујна Садење,Расчистување На Снегот Во Ладно Време Или Windy Дена.Како Добар Подарок За Семејства,Пријатели,Љубовници.За Време На Полен Сезоната Или Кога Постои Чад Или Загадување.100% Полиестер Влакна (Полиестер)Пакет Вклучува : 2 парчиња Обновливи Маска.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата