• Свеж
Nivea Алое Тело Крем Освежувачки Крем 50 МЛ - Индија

Nivea Алое Тело Крем Освежувачки Крем 50 МЛ - Индија

DEN 239.28
Достапно е за нарачката

Стока

Количина - 50мл.Алое Тело Крем Освежувачки Крем.NIVEA.Со Придобивките Од Органско Алое Вера, Јојоба Масло И Витамин Е, Овој Крем Природно И Нежно Се Дава На Кожата (Дури И Чувствителна Кожа) Со Апсолутна Хидратација И Храна, Оставајќи Чувство Свиленкаста И Мазна.На Nivea Алое Тело Крем Moisturises.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата