• Свеж
Домашни Мини Камера, Надзор Безбедносна Камера Камера, Nanny Камери со Motion Detection Надградба Ноќ Визија за Внатрешна и Надворешна

Домашни Мини Камера, Надзор Безбедносна Камера Камера, Nanny Камери со Motion Detection Надградба Ноќ Визија

DEN 962.40
Достапно е за нарачката

Стока

Full HD 1080 P Мини Камера - Супериорен high-definition на камерата леќи на камерата обезбеди кристално јасна 1080 P или со 720 P HD видео снимање ви овозможува да гледате и да ги следат јасно што се случило кога сте надвор од вашиот дом, канцеларија и други.Не пропуштајте било важно слики.Лесен за Употреба - Оваа тајна мини камерата е лесно да се работи само со режим и за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА копчиња да се префрлат режими, вклучи/исклучи ноќ визија или за движење откривање.Ако имате било какви проблеми во текот на работата може да ни се јавите директно, имаме професионален технички тим да ви помогне да ги реши сите проблеми.Надгради Ноќ Визија - Со 6 премија ноќ визија инфраред LED светла, оваа мини камери може да ви даде јасна гледање во слаба светлина и целосно темно средина и IR светлата се невидливи кога снимате.Овој полицаец камери може да се знае дали некој се пробие во вашата соба кога светилки off.Циклус на Снимањето-на Овој мал безбедност камерата исто така, ја поддржува јамка снимање, осигурувајќи дека тоа нема да запре рекорд поради целосната на Микро SD картичка (не е вклучен).Кога мемориската картичка е полна, на последната датотеката ќе ги замени претходните датотека, и уредот ќе продолжат со снимањето.Движење Откривање на - На дадилка cam поддршка на предлогот за активирање и ќе се автоматски рекорд уште еднаш Предлози Откриен.И со 360° клип планината и 140° широк агол на гледање за да го фати на целата соба, никогаш не пропуштите нешто важно повеќе.Може да се стави тоа дома или канцеларија за да се грижи за твоите деца, домашни миленици, бизнис итн.Заштита на вашиот дом, вашата фамилија, или сами, со преносни мини камера наменета за компактен лична безбедност.Многу Лесен за Употреба, Тоа може да работи само со Две Копчето - за контрола на префрлување на видео снимање или фото снимање 720 P HD или 1080 P Full HD и да се префрлате IR LED светлото вклучено или исклучено.Мини камерата е совршен за дом, канцеларија, nanny cam, состанок, пет, отворено итн.Јамка Снимањето на Оваа мини камерата поддржува Микро SD картичка 32 GB макс.Кога Микро SD картичка е полна, nanny камери ќе ги замени претходните датотеката автоматски.Обезбедување дека тоа нема да запре рекорд поради целосната на SD-картичката.Движење Откривање На мини камерата има сензор кој автоматски ги детектира движење и ќе почне да се активира на снимањето.Камерата не само што открива најмало движење, но, исто така, има јамка систем за евидентирање со 24/7 снимање.Ноќно Со IR (Инфрацрвениот) ноќно гледање, камера со 1080 P HD совршено јасна визија ноќ.Можете да добиете HD видео и ден и ноќ, и можете да уживате во тоа многу лесно .Овој уред може да пука јасно видео клипови дури и во темница!ДВА РЕЖИМИ на РАБОТА на Нашите мини камера донесува ново надгради слика сензор кој ви овозможува да направите видео на FHD 1080 P (30 FPS) или 720 P HD и пука 4032*3024 (12 MP) фотографии, кои во голема мера ја подобрува точноста на видео и обезбедува соодветни јасност за репродукција на поголем екран.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата