• Свеж
Еден УМ За IPad Про 10.5 Екран на Допир Digitizer Стакло Замена(LCD Не се вклучени ) екран на Допир Панел Поправка Делови Комплет,Со Бесплатен Screen Protector+Алатки(Црна)

Еден УМ За IPad Про 10.5 Екран на Допир Digitizer Стакло Замена(LCD Не се вклучени ) екран на Допир Панел Поправка

DEN 1972.80
Достапно е за нарачката

Стока

Ве молиме проверете го бројот на моделот на задната страна на вашиот ipad кога наредил. ✍ Инсталација со Исклучок на инсталација туториал.Ако ви треба целосна поправка водич за вашиот ipad екран, ве молам дозволете ми да знам и не можеме да го испратам до тебе!Ве молиме Имајте во предвид : ◆ Овој производ не доаѓаат со упатство, па ве молиме да се види замена постапка на Youtube и сл.Ве молиме да го користите на сопствен ризик.Не се стави притисок на аглите на екранот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата