• Свеж
Ultrapure 99% Силициум Диоксид Nanoparticles 20nm Нано Силициум SiO2 Прав-Истиот Ден Приоритет на Превозот

Ultrapure 99% Силициум Диоксид Nanoparticles 20nm Нано Силициум SiO2 Прав-Истиот Ден Приоритет на Превозот

DEN 1416.00
Достапно е за нарачката

Стока

Име на производ : Нано Силициум Диоксид, Прав.Изглед : Бел прав.Големина на честички : 20nm.ЗАЛОГ : 145-160m2/g Чистота : 99%.Тоа е главно се користи во УВ отпорни материјали, текстил, photocatalytic catalysts, оптички / магнетни меморија, авто-чистење на стакло, sunscreens, бои, мастила, храна, материјали за пакување, хартија индустрија, воздушната индустрија, литиум батерии, соларни ќелии и гас adsorbents итн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата