• Свеж
MagLoop Безжични Полнење Подлога, Qi Безжичен Полнач 15W/10W/7.5 W/5W Брзо Полнење со USB-C за iPhone 13/iPhone 12 Про Max, Samsung Галакси S9/S9 Плус/S10, AirPods Про, Qi-От Уреди

MagLoop Безжични Полнење Подлога, Qi Безжичен Полнач 15W/10W/7.5 W/5W Брзо Полнење со USB-C за iPhone 13/iPhone

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

⚡【Магнетни Безжични Полнење】Mag Loop безжични полнење подлога го прави полесно да се држи вашиот телефон и чувајте го на место силно на полнење центар, така што полнење, нема да влијае на користењето на вашиот телефон, дури и подигање до тоа да ја користите.Answer : ___________________________ Note : магнетни усогласување функции е само компатибилни со i Phone 13/i Phone 12 Pro/Мини/Pro Max.ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ОТСТРАНИТЕ БИЛО КОЈ МЕТАЛ И МАГНЕТНИ ПРИЛОГ ИЛИ КРЕДИТНИ КАРТИЧКИ ПРЕД СТАВАЊЕ НА ВАШИОТ ТЕЛЕФОН. ⚡【Тенка и лесна Тежина】Овој безжичен полнење подлога има 7mm дебелина & 60mm дијаметар со тежина само 0.2 Lb(0.1 кг) - На slimmest и најсветлите безжичен полнач.Го прави полесно да се носат во движење, или само се лизга во вашиот џеб.Исто така да зачувате простор на полагање на вашето биро, ноќта маса или кревет каде блиску до вас за брзо полнење. ⚡【До 15 W Брзо Полнење】Тоа е конструиран за да се усогласат со Чи безжични полнење стандарди.Овој безжичен полнење подлога ви овозможува да ја полните вашиот уред на повисоко полнење брзина, која брзина до 15 W брзо полнење за Sumsung Галакси S20/S20+/S20 Ултра, Имајте на ум 10+/10/9/8 итн.Поддржува до 7.5 w брзо полнење моќ за i Phone.Тоа е вграден LED индикатор за светло на задната страна и ви овозможува да знаете кога се полни. ⚡【Побезбедно и Полесно да го Користите】Овој безжичен полнач е Чи-уверение и има FCC + CE Сертификат, можете да го купите во осигурување.Нема потреба да вметнете држачи за кабел повеќе, откако држи вашиот телефон magnetically, тогаш надомест.Направи тоа без мака и овозможи да играат игри, гледање филмови & videos,, Лицето Време, ги собереш за да проверите електронска пошта или пораки од било агли.За да се добие подобро искуство, ние би сакале да ги тргнеме на телефонот случај и на употреба на QC2.0 или 3.0 полначот(Не е Вклучен), како напојување. ⚡【Она што ќе добиете за】пакувањето содржи 1x Mag Loop Wirelss Полнење Подлога со 3.3 ft(1 M) Type-C Кабел (Адаптер не се вклучени), 1x упатство.Ние се стремиме да се обезбеди секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите за да се осигурате дека имате пријатен шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, прашања, или треба помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно. 12-месечна гаранција за квалитет на прашања поврзани.Спецификација : Производ Дијаметар : 2.4 inch Thickness : 0.2 inch Item Тежина : 0.8 ounce USB-C Текст : PD 5 V/2 A, 9 V/2 AWireless Излез : 5 W, 7.5 W, 10 W, 15 WPackage се Вклучени : 1 × Mag Loop Wirelss Полнење Pad1 × USB-C Женски USB Машки Adapter1 × Прирачник за Корисникот【По продажба на услуги】 Ние се стремиме да се обезбеди секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите за да се осигурате дека имате пријатен шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, прашања, или треба помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно. 12-месечна гаранција за квалитет на прашања поврзани.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата