• Свеж
3 Парчиња се Справи со Губење на Чешли, Широк Заб Чешел парична Казна Забот на Коса и Чешел Круг се Справи со Чешел Pintail Чешел Разделба Чешел Анти-статички за Густа Ко

3 Парчиња се Справи со Губење на Чешли, Широк Заб Чешел парична Казна Забот на Коса и Чешел Круг се Справи со

DEN 110.16
Достапно е за нарачката

Стока

Количината на пакување : постојат 3 парчиња на фризерски чешли со рачка во различни стилови, вклучувајќи 1 парче на широк заб чешел, 1 парче на парична казна заб чешел и 1 парче на стаорец опашка чешел, практична комбинација на косата чешли за вас да се создаде различни фризури.Квалитет на материјалот : овие кафеава боја на косата чешли се направени од пластични материјали со убаво грубост, кој е анти-пропадна и не му штетат на вашата коса, не е лесно да се пробие или надвор од форма, трајни производи за употреба за повеќе пати.Целосна стилови за аплицирање : круг се справи со чешли со заоблени заби се корисни алатки за чешла и стил, без проблеми, нема да наштети на вашиот скалп, заштита на вашата коса од оштетувањата предизвикани од detangling; стаорец опашка чешел е дизајниран за брзо sectioning, одвојување и разделби.Се применуваат за : нашите се справи со губење на чешли се широко се применува за различни типови коса, вклучувајќи ги и долго, кадрави, дебели, фино коса, и така натаму, погоден за салони за коса, берберот, лична употреба во домот и така натаму.Широк спектар на апликации : практична коса за сечење чешли се направени од парична казна изработка, со кој ќе се обезбеди добра рака се чувствуваат и непречено користење, може да биде убав подарок избор за семејства или пријатели на Божиќ, роденден, годишнина, итн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата