• Свеж
LOVIVER 3Pcs Крпа Носителот Dishcloth Закачалка Ѕид Монтирани Рек Нова/Зелена/Жолта

LOVIVER 3Pcs Крпа Носителот Dishcloth Закачалка Ѕид Монтирани Рек Нова/Зелена/Жолта

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Совршен подарок за пријатели, семејство или колеги.Тие цврсто држете крпа во место користење на нивните силикони вилици & докаже многу лесен за употреба – едноставно им помогнам на крпа во вилицата или повлечете го надвор за непречено отстранување.Иновативни мали кујнската крпа кука – единствен начин да се одржи вашата крпа во место.Користите овие или да чај крпи, рачни крпи, бања крпи, измијте облека или нешто слично.Инсталација : со користење на само селотејп прикачена на задната страна на секоја Бања пешкир кука.Опис : - Иновативни мали кујнската крпа кука – единствен начин да се одржи вашата крпа во место - Инсталација : со користење на само селотејп прикачена на задната страна на секоја Бања пешкир кука - Употребата на овие или да чај крпи, рачни крпи, бања крпи, измијте облека или нешто слично - Тие цврсто држете крпа во место користење на нивните силикони вилици & докаже многу лесен за употреба – едноставно им помогнам на крпа во вилицата или повлечете го надвор за непречено отстранување. - Совршен подарок за пријатели, семејство или колеги.Спецификација : - Материјал : Пластика - Боја : Зелена, Жолта, Големина : Прибл. 5.3x2.5cm/2.09x0.98inch Package Вклучува : 3 Дел Чај Крпа Држачот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата