• Свеж
12 Листови ноќта на Вештерките Нокти Налепници, ноќта на Вештерките Помине Decals, самолепливи DIY Празник Нокти Налепници Украси за ноќта на Вештерките Партија Вклучув

12 Листови ноќта на Вештерките Нокти Налепници, ноќта на Вештерките Помине Decals, самолепливи DIY Празник Нокти

DEN 71.76
Достапно е за нарачката

Стока

Темата ноќта на вештерките Помине Дизајн : 12 листови ноќта на Вештерките нокти налепници вклучува сите видови на класичен ноќта на Вештерките стил слики : тикви, лилјаци, духови, бонбони, черепи, вештерки, мачки и сл, што може да ви понуди повеќе избори.Креирајте го Вашиот Уникатен Ноктите Уметност : Голема за да се создаде вашиот уникатен страшно ноќта на Вештерките помине дизајни.Тоа е забавно да се DIY помине уметност со вашето семејство или пријатели при собирање на семејството и партијата, уживајте во вашиот сопствен блескав изглед ноктите и добро време.Лесен За Користење : самолепливи направи тоа држејќи се и на вашите нокти.Само користење пинцети да лупам и се држи на вашите нокти.Можете исто така да користите гел ноктите за да се покријат за да се направи налепници трае подолго.Погоден За Повеќето Нокти : Мал дел помине уметност decals, совршено погодна за нокти или ноктите совет.Може да се примени на вашиот прст, ноктите или пети!.Широк Апликации : Овие 3 D ноќта на Вештерките самолепливи Помине Налепница може да се примени за украсување на вашите нокти и ноктите, различни стилови може да се поклопува со твоите различни облека, што можете повеќе атрактивни, погоден за различни прилики, исто така, може да се примени како тетоважа, или декорација за телефонот опфаќа, честитки, бележник и така натаму, лесно да се подготви други внимание.Спецификации : Боја : како слики shown Quantity : 12 sheets Size на секој лист налепница : околу 3.8 x 2.4 инчен Пакетот Вклучува : 12 Листови ноќта на Вештерките Помине Уметност Налепници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата