• Свеж
SeekPro 5x3.5ft Лето Тропска Плажа Позадина Крајбрежје Островот палми Фотографија Позадина за Сликата Синото Море Небо Сонце Luau Тематските Партија Украси Фото Кабина Ст?

SeekPro 5x3.5ft Лето Тропска Плажа Позадина Крајбрежје Островот палми Фотографија Позадина за Сликата Синото

DEN 117.36
Достапно е за нарачката

Стока

※.【Q&S】1pc 5(W)x3.5(H)ft (150cm x100cm), се Залага и Клипови се Исклучени, Позадина Само. ※.【Материјал】Тенка Винил(Обложени Полиестер Материјал), Многу Тенки & мала Тежина 95-100gsm. ※.【Боја】 Висока Резолуција Дигитален принт Со Око-фаќање на Детали, Следи ја Прикажува & Вистински Парчиња. ※.【Карактеристики】Лесна, лесен, лесно виси, расклопна и Не-рефлективна.Не перат, може да се Пеглаат да се отстрани набори. ※.【Употреба】Божиќ, Роденденот, Бебе Туш, Новороденче, Деца, Затворен и Отворен Фотографија.Добредојдовте на Seek Pro. ▶Пакување Листа◀ : 1 x ТЕНКА ВИНИЛ 95-100gsm Материјал -Тенок Материјал, Не се трајни(Укината Позадина). ▶Употреба◀ : 1. Обично за внатрешна употреба или Краток рок за употреба на отворено. 2. За Партија, Годишнина, Occassion, Настан и Сл. 3. Не се препорачуваат за долгорочна или повторна употреба. ▶Карактеристики◀ : 1. Око-фаќање на детали и lifelike бои. 2. Многу евтини, погоден за еднократна употреба. 3. Може да има некои виткање набори. 4. Тоа е unwashable. 5. Количка & Преносни. 6. Не-рефлективна. ▶Превозот◀ : 1. FBA-брод од вашиот локален магацин, обично тоа е брзо. 2. FBM-брод од продавачот е компанија директно, обично трае подолго time ATTENTION ▶Специјални Забелешки◀ : 1. Стојат или Реквизитите се ИСКЛУЧЕНИ, само во позадина! 2. Ова е обично дете-ориентирана големина, но во одредени случаи може да се користи за возрасни фотографија премногу. 3. Нежно железо задната страна на позадина за отстранување на набори, ако немаат некои. 4. Таму може да биде благо боја разликата помеѓу екран прикажување и вистински стоки, coz екранот се прикажува во RGB режим, додека Тоа е отпечатена во CMYK режим.Можете да ја прилагодите на фотографијата со Photoshop за подобра идеален ефект.Ако имате било какви прашања, предлози или проблеми, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Уживајте во вашата шопинг време!٩(๑❛ᴗ❛๑)۶.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата