• Свеж
USB Дигитален Микроскоп со Polarizer, USB 2.0 8 LED за SMD Лемење Работа Jewelers Колекција Монети (0.3 ПРАТЕНИК)

USB Дигитален Микроскоп со Polarizer, USB 2.0 8 LED за SMD Лемење Работа Jewelers Колекција Монети (0.3 ПРАТЕНИК)

DEN 1583.76
Достапно е за нарачката

Стока

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Ексклузивна Технологија - микроскоп со polarizer.На polarizer може да анти рефлектира светлината и ќе го направи тоа лесно да се набљудуваат рефлексивни објекти како SMD одбор, дијамант, метал итн.,.USB излез, 0.3 Mphoto резолуција, VGAvideo резолуција, 150x зголемување, поддршка фото и видео снимање од страна на компјутерски софтвер.Возачот, софтвер и упатство се достапни за преземање од веб-страница, можете да најдете нешто што треба дури и вашиот papery прирачник за корисникот е изгубена.Компатибилен со Прозорецот 7/8/10; mac OS 10.14 и подоцна.Поддршка plug and play.Пакет содржина : Микроскоп, USB кабел, Quick start водич, Калибрација владетел, Застанете.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата