• Свеж
Креативни Риболовецот Rotatable Камшик Finisher за Лета Врзување/Врзување Лета

Креативни Риболовецот Rotatable Камшик Finisher за Лета Врзување/Врзување Лета

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Rotatable Камшик Finisher за Лета Врзување/Врзување Лета.Голем сите околу камшик по завршувањето алатка.Изработени од нерѓосувачки челик и месинг.Ротирачките Камшик Finishers направи врзување на "камшик заврши јазол" брзо и лесно.Камшик по завршувањето на вашиот муви обезбедува уредни и чисти изглед, како и безбедно јазли вашата тема се користи за врзување.На Тера Ротирачки Камшик Finishers се направени од не ' рѓосувачки челик и месинг.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата