• Свеж
8PCS Божиќ Прибор за јадење Торба Садови Носители Елка во Облик на Сребрениот Носителот Нож Лажица Вилушка Торба За Божиќ Свадба Партија Табела Декорација

8PCS Божиќ Прибор за јадење Торба Садови Носители Елка во Облик на Сребрениот Носителот Нож Лажица Вилушка Торба

DEN 928.80
Достапно е за нарачката

Стока

【Трајни Доволно】Направени од филц, трајни доволно, не е лесно да се оштети и да исчезнат, перат и еднократно. 【Држи Повеќето Прибор за јадење】Големина : околу 21*17cm/8.27*6.69 во, доволно да се одржи повеќето големини на прибор за јадење. 【Божиќ Елементи】популарната Божиќ дрво Божиќ елементи додадете на Божиќ атмосфера. 【Зголемува Вашиот Апетит】Стави вашиот прибор за јадење во производот и да ги поставите на маса за да се зголеми вашиот апетит. 【Најдобар Подарок】Овој Божиќ подарок торба е најдобриот подарок кога вашите пријатели, деца и семејство дојде да ја посетите секоја друга дома.Опис : Нашиот Прибор за јадење Торба е направен од филц, трајни доволно, не е лесно да се оштети и да исчезнат, перат и еднократно.Спецификација : Име : Божиќ Прибор за јадење Bag Material : felt Size : околу 21*17cm/8.27*6.69 in Quantity : 4pcs Packing Листата : Божиќ Прибор за јадење Кеса * 8 Warm совет : не вклучувајќи ножеви и предници, само за складирање торба.Белешки : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Особините

Name:
 Christmas Cutlery Bag
Material:
 felt
Size:
 about 21*17cm/8.27*6.69in
Quantity:
 4pcs
Packing List:
Christmas Cutlery Bag * 8 :
Warm tip:
 not including knives and forks, just a storage bag.
Notes:
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

Најдобрите понуди во категоријата