• Свеж
LOOKAA во машка Повик Печатени Долг Ракав Маскирани Кошула Лабава Sweatshirt Блуза Блузи Солидна Јакна Грб

LOOKAA во машка Повик Печатени Долг Ракав Маскирани Кошула Лабава Sweatshirt Блуза Блузи Солидна Јакна Грб

DEN 123.84
Достапно е за нарачката

Стока

⇒Ве молиме да обрнете внимание!Нашата големина е Азија и помал од НАС големина.Препорачливо е да се избере поголем големина од вообичаеното. ⇒Оваа качулка е совршен за да се спарите со вашиот омилен т кошула,панталони и тесни фармерки или leggings за еден неврзан секојдневниот изглед. ⇒Увезени. ⇒Стил : Лесни, Меки, топло и пријатно. ⇒Облека Нега : Рака мие Ладно, Висат Линија или Сува. ⇒Повод : Нашата sweatshirt големо за датумот, обичниот, секојдневен живот, на работа, на одмор, на отворено, спорт, забава, шопинг, најдобар избор за топла и убава. ⇒Тоа е такво деликатно и убава комбинација!Совршен за тоа што сте посебни и сјај, дури и луѓето секогаш може да се види меѓу толпата!Ви се случува да биде sweety луѓе во неврзан ден, датум,отворено со нашите sweatshirt!. ⇒Лабава Одговара, го прави да се модерно и удобно.Нова Година е Ден 2019 Нова Година е Ден 2019 ноќта на Вештерките ноќта на Вештерките Црн петок 2019 Црн петок Сајбер понеделник 2019 Сајбер понеделник 2019 Божиќ Ден Божиќ Ден. ┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈ Добредојдовте на LOOKAA продавница.┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈ Прво на сите, многу ви благодариме за вашиот интерес за нашите производи.Ние сме многу искрена им служи на секој клиент.Во прилог, ние ќе ги ажурира на производи секој ден. ┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈ Карактеристики : 1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни доволно за вашата дневна облечен 2.Стилски и моден дизајн се направи повеќе привлечна 3.Удобно материјал, погоден за различни прилики. 4.Ткаенина освежување 5.Моден дизајн Сезона : Есен,Зима Повод : Случајни, Партија, Плажа Шаблон Тип : Print Стил : Случајни Ракав должина : Долги Ракави Одговара : се Вклопува точно да големината Дебелина : Стандард Како да се мијат : Рака мие Ладно, Висат или Линија Сува Она што ќе добиете за : 1 x Секојдневен Блузи ┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈ ┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈┈ Ве молиме да имате на вашиот внимание!Нашата големина е Азија големина.Ве молиме проверете ја вашата големина со нашата ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА пред да го купат .(Големината на табелата е во нашите производи слика) ве Молиме да се фокусира на "LOOKAA".Било каков проблем, ве Молиме слободно контактирајте со нас, Ние и ветуваме дека ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата