• Свеж
AirTag Случај со Keychain, Безбедно Држачот со Keyring, Заштитна Маска за Воздух ознака, Отпорен на Гребење ,Безбедно и Перат-Портокал

AirTag Случај со Keychain, Безбедно Држачот со Keyring, Заштитна Маска за Воздух ознака, Отпорен на Гребење

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

[Високо-Квалитетни] : Ова airtag носител е прилагодена за apple Airtag tracker особено, само компатибилни со Airtag, направени на квалитетот и меки силиконски. [Лесно да се одржи] : На уникатен дизајн на Airtag keychain е пренослив и лесен за употреба.На Keyring затворање држи случај остане затворена и да се избегне Airtag покрие лизгачки надвор случајно. [Удобно & Трајни]:Оваа силикони Airtag поклопецот е мазна, лесна за чистење, Анти-отпечаток, отпорно на Гребење, капка заштита. [Употреба Повод]:Оваа Airtag случај доаѓа со keyring, можете да го закачите на вашата Чанта, Пет јака, Keyring или Keychain, Куфер, Багаж, Торби итн.Трампа и промена лесно каде ќе ги приложите вашите Airtag да работите што сакате да ги задржите следење. [Пакет] : 1*Заштитни случај за Airtag. (Не вклучувајќи го Airtag tracker).Функција : 1. Професионално нови дизајнирани случај САМО за Air Tag 2021, не е компатибилна со други уреди.2. Премиум Силикони со нејзината мазна површина се заштити вашиот Airtag од Прашина, Испуштајте го, не Гребете, и тоа е лесно да се Чисти.3. На Airtag заштитни случај доаѓа со keyring или lanyard,лесно да се прикачите на вашиот автомобил, клуч, торба, Детето schoolbag, куче поводник или скапоцености .Трампа и промена лесно каде ќе ги приложите вашите Airtag на нешта што можете да ги пратите на.4. Браник може да се заштити вашиот Airtag од гребнатини, испакнатини, штети и сл.5. На располагање на сите пристаништа и функции без отстранување на случај.6. 5 прилично бои во 2 вида комбинации за да ги задоволат вашите различни предност, што ќе ви овозможи да се направи разлика на Air Tags лесно.7. Заштитна Маска за Airtag САМО, други додатоци демо во слики не се вклучени!Спецификации : Предмет Тип : Заштитна Cover Material : Silicone Compatible со : САМО за apple Air Tags Tracker Color : Сина/Портокал/Црна/Ноќ Зелена/Бела Тип : Keyring/Lanyard Пакетот Вклучува : Заштитна Силиконска Случај за Apple Airtags САМО, не вклучуваат airtag tracker.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.6.Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail, прво за помош.Ви благодариме за вашето разбирање и среќен шопинг!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата