• Свеж
Тастатура Покрива Кожата за Samsung Галакси Книга Flex Алфа 2-во-1 13.3 екран осетлив на допир NP730QCJ-K01US, Галакси Книга Flex 13.3 NP930QCG-K01US, Галакси Книга Ion 13.3 NP930XCJ-K01US K02US Додатоци, Ј

Тастатура Покрива Кожата за Samsung Галакси Книга Flex Алфа 2-во-1 13.3 екран осетлив на допир NP730QCJ-K01US,

DEN 165.12
Достапно е за нарачката

Стока

【!!!Споредете ги Вашите изглед на тастатура со СЛИКА 2 за да се потврди ако може да се вклопуваат】Наменета за 2020 Samsung Галакси Книга Flex Алфа 2-во-1 13.3" екран осетлив на допир Лаптоп NP730 QCJ-K01 US NP730 QCJ-K02 US NP730 QCJ-K03 US, Samsung Галакси Книга Flex 13.3" NP930 QCG-K01 US Лаптоп, Галакси Книга Ion 13.3" NP930 XCJ-K01 US NP930 XCJ-K02 US NP930 XCJ-K03 US.Samsung Галакси Книга Flex На Тастатурата За Покривање На Кожата. 【НАС ИЗГЛЕД на ТАСТАТУРА】Дизајниран за НАС изглед на тастатура, можете да се разликуваат : НИ ТИП : "Внесете" клуч е правоаголник,како нормални копчиња, ЕУ ТИПОТ : "Внесете" клуч е како "7",форма не е како другите копчиња.Ве молиме проверете ја вашата "Внесете" клуч е форма се избегне купување погрешно. 【УЛТРА ТЕНКИ & ПРЕМИУМ СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛ】Неверојатни 0.12 MM дебелина, се зголеми за да ја вратите оригиналната пишување искуство.Изработени од Еко-Пријателски силиконски материјал.Совршено се вклопуваат за секое од копчињата со сите околу заштита.Најновите дизајн со секое копче поединечно моделирани на својата единствена боја.Секое копче е отпечатен на јасно силикони за долготраен професионален изглед. 【АНТИ-ИСТУРИ & ПРАШИНА-ДОКАЗ】Водоотпорен и dustproof, еколошки заштитни и идеален за отпор против вашата тастатура против секојдневниот spills (кафе/пиво/млеко), прашина (crumbs/прав), течни, домашно милениче pees или на друг инцидент. 【ПЕРАТ & ОБНОВЛИВИ】Samsung Галакси Книга Flex силиконска маска може да се перат со сапуница вода и да ја направат како чисто како нова.Само ставете ја на тастатурата кога се суви доволно.За секој производ или проблеми не се задоволни со тоа, ве молиме слободно контактирајте со нас.Дизајниран за Samsung Галакси Книга Flex Алфа 2-во-1 13.3" екран осетлив на допир NP730 QCJ-K01 US, Галакси Книга Flex 13.3" NP930 QCG-K01 US, Галакси Книга Ion 13.3" NP930 XCJ-K01 US.Направени со висок квалитет со силиконска материјали(не TPU), со цел да се обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина, spills, копче носат и повеќе.Карактеристики На Производот : .Направени со премиум инженеринг одделение Силиконски материјал.Ултра-тенок, мазна чувствуваат, го намалува внесување на шум.Висока прецизност одговара дека ќе ја штити вашата тастатура.Водоотпорен, прашина-доказ, долго-траен, и порозни.Лесно да се мијат и повторна употреба.Како Да Го Користите : . 1.Чистење на вашата тастатура. 2.Усогласат со вашата тастатура полека се стави во место. 3.Ја завршите инсталацијата.Само Компатибилни со : . -Samsung Галакси Книга Flex Алфа 2-во-1 13.3" екран осетлив на допир NP730 QCJ-K01 US. -Samsung Галакси Книга Flex 13.3" NP930 QCG-K01 US. -Samsung Галакси Книга Ion 13.3" NP930 XCJ-K01 US.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата