• Свеж
100 Парчиња Рамна Глава Прави Игли за Шиење Иглички Quilting Иглички Украсни Игли Темна Боја Пеперутка Главата за Шиење Игли за Шиење DIY Проекти Шивачка Накит Декорација

100 Парчиња Рамна Глава Прави Игли за Шиење Иглички Quilting Иглички Украсни Игли Темна Боја Пеперутка Главата

DEN 948.00
Достапно е за нарачката

Стока

Направени на квалитетот челик жица и пластика, издржливи.Димензии : должина 2.05 инчен(52 mm); Боја : случајни.Лесен за употреба, лесно е да се види кога quilting или додавање на боја на било занает проект.Широко се користи за означување или декорирање различни DIY или шиење проекти.Погоден за шиење, quilting, украси, corsages, везови, занаети проекти, итн.Пакетот вклучува : 100 Парчиња Рамна Глава Директно Иглички●Направени од квалитетен челик жица и пластика, издржливи.●Димензии : должина 2.05 инчен(52 mm); Боја : случајни●Лесен за употреба, лесно е да се види кога quilting или додавање на боја на било занает проект.●Погоден за шиење, quilting, украси, corsages, везови, занаети проекти, итн.●Напомена : 1.Поради причината на светлината и на екранот, бојата може да има мала разлика.Ова е неизбежна, ве молиме разбирање!2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата