• Свеж
Линк Депо HDMI да HDMI Кабел (6 стапки) (Укинати од страна на Производителот)

Линк Депо HDMI да HDMI Кабел (6 стапки) (Укинати од страна на Производителот)

DEN 146.88
Достапно е за нарачката

Стока

100% Точно дигитални да дигитални AV конекција за највисок квалитет на располагање.Обезбедува максимален пропусен опсег за вистински hd телевизор резолуција до 1080p и пошироко.За 1080 P hd телевизор, PS3 и Xbox 360. Префрлете го оценувате до 340 MHz (10.2 Gbps).Ја подобрува јасност со супериорен-одделение, 99.99%-чистота, цврсти-бакар проводници. 6 метри.HDMI машки да HDMI машки кабел.Злато позлатен за одлична спроводливост и отпорност на корозија.Емитува на квалитетот на дигитално видео, дигитални аудио и intercomponent контролните сигнали се сите во еден компактен, високо-перформанси конекција.Заштитените за заштита од RFI и ЕМИ пречки.Nippon Лаборатории HDMI-ХС-6 Премија Високи Перформанси 6ft HDMI Машки да HDMI Машки A/V Кабел w/ Злато Позлатен. 100% Точно дигитални да дигитални AV конекција за највисок квалитет на располагање.Обезбедува максимален пропусен опсег за вистински hd телевизор резолуција до 1080p и пошироко.За 1080 P hd телевизор, PS3 и Xbox 360. Префрлете го оценувате до 340 MHz (10.2 Gbps).Ја подобрува јасност со супериорен-одделение, 99.99%-чистота, цврсти-бакар проводници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата