• Свеж
Zouminyy Машина за Перење Тапа, Abs Пластика Машина за Перење Тапа Потоне Слив на Вода Допрете го со Двоен Spout & Справи со G1/2(Опашка Рачка)

Zouminyy Машина за Перење Тапа, Abs Пластика Машина за Перење Тапа Потоне Слив на Вода Допрете го со Двоен Spout

DEN 280.56
Достапно е за нарачката

Стока

Широко Апликација : Совршен За Машина За Перење Тапа, Кујнски Мијалник, Бања, Када, Градина, Итн.Цврсти И Издржливи : Направен Од Премиум Abs Со Хром Површината, Тоа Е Издржлив И Домот За Долго Време.Лесен За Инсталација : G1/2 Конекција, Лесен За Инсталација И Употреба.Лесен За Ракување : Dual Вода Штекер Со Посебна Контрола Рачка За Различни Потреби.Премиум Материјал : Сосема Нов И Висок Квалитет На Славина За Вода Со Двојна Рачка И Двоен Вода Штекер.Опис : Ова Е Одличен Вода Тапа Совршено Да Се Користи Како Машина За Перење Тапа, Кујнски Мијалник Допрете, Бања Вода Допрете И Така Натаму.Dual Вода Места Со Посебна Контрола Се Справи Со Наменета За Повеќекратна Намена, Па Тоа Е Многу Погодно.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Abs Површински Третман : Тип Хром : Опашка Рачка, Цвет Се Справи Со(Изборен) Макс.Вртење Агол : 1/4 Претворат Влезот/Излезот Тема Големина : G1/2 Погоден Црево Големина : G1/2 Тежина : Околу. 107~116 G Пакет се Вклучени : 1 * Вода Тапа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата