• Свеж
АЛПСКА АВАНТУРА Класичен Памук Тато Шапка Обичен Поло Стил Прилагодливи Бејзбол Капа

АЛПСКА АВАНТУРА Класичен Памук Тато Шапка Обичен Поло Стил Прилагодливи Бејзбол Капа

DEN 777.60
Достапно е за нарачката

Стока

100% Памук.Тока затворање. 100% Памук Направени.Одговара На Повеќето Глава Големини.Прилагодливи Метал Тока.Гребенот Должина 8cm|Раководител на мерење на 56-59cm.Различни Бои Да Се Избере.Ако ви треба класичен капа кои можете да ги носат сите во текот на годината, ова унисекс шапка е совршен избор. 100% памук се направени, овој шапка е направен од лесен материјал што не се апсорбираат колку топлина, овозможувајќи ви да го носат удобно во текот на годината.Долго пред врв ви обезбедува покриеност против отсјај како и одржување на некои остатоци далеку од очите.Оваа капа доаѓа во избор на различни бои, и ќе оди совршено со секојдневен тимови, како и оние наменети за планинарење, пешачење или одење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата