• Свеж
FRCOLOR 5Pcs Neoprene Шише за Вода Ракави Обновливи Шише Капакот на Држачот за Преносни Кафе Шише Мермер Ракави за Дома Отворено Патување

FRCOLOR 5Pcs Neoprene Шише за Вода Ракави Обновливи Шише Капакот на Држачот за Преносни Кафе Шише Мермер Ракави

DEN 424.56
Достапно е за нарачката

Стока

Совршен за стаклено шише, пластична чаша, кригла, изолирани кригла, ладно tumblers, итн.Еколошки - пријателски neoprene материјал, мазна и брус - бесплатно, без повреда на рацете.Погоден за повеќето од чаши, топлина зачувување и antifreeze рака заштитник.Направени од издржлив neoprene материјал, анти - пропадна и отпорни на топлина.не се лизга контрола на вашиот пијалок.Ги заштитат рацете од топлина и студ.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, достапен првенство поставува?Дали сте во потрага на здрав, алатки кои можат да прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални вода првенство ракави мора да ги задоволат вашите потреби.Тие се еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Материјал : Neoprene - Боја : Избрани Боја, Големина : 9. 00 X9. 00 X19. 00cm/ 3. 54 X3. 54 X7. 47in - Направени од издржлив neoprene материјал, анти - пропадна и отпорни на топлина.- не се лизга контрола на вашиот пијалок.Ги заштитат рацете од топлина и ладно.- Совршен за стаклено шише, пластична чаша, кригла, изолирани кригла, ладно tumblers, итн.- Погоден за повеќето од чаши, топлина зачувување и antifreeze рака заштитник.- Еколошки - пријателски neoprene материјал, мазна и брус - бесплатно, без повреда на рацете.Пакет Вклучувајќи 5 x Купот на Ракавите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата