• Свеж
Anniston Деца, Играчки, Слатки Спиење Куче Фрижидер Магнетни Налепница француски Булдог Мини Играчка Магнет Оркестарот DIY Играчки за Деца Години Момчиња и Девојчиња

Anniston Деца, Играчки, Слатки Спиење Куче Фрижидер Магнетни Налепница француски Булдог Мини Играчка Магнет

DEN 24.24
Достапно е за нарачката

Стока

БЕЗБЕДНОСТ & ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Не грижете се за опасни материјали!Не-токсични ABS пластика конструкција со меки рабови за безбедност и превенција на повреди.Играчка е добро изграден и дефинитивно трајни, не се лесно да се оштетат.Спиење куче форма магнетни фрижидер налепници, изгледа толку слатко.ДЕЦА ЌЕ ГО САКАМ : Децата ќе го поминуваат часови ангажирање во претендираат се игра оваа играчка.Силни магнети, стап белешки и магнети за на фрижидер за да се остави пораки за едни на други.Исто така може да бидат одлична декорација за микробранова печка, кујна и така натаму.Им ПОМОГНЕ на ИНСПИРИРА ВЕШТИНИ : Деца да користат својата имагинација да се донесе на живот ништо сакаат со овие шарени играчки, згрижување на деца изведба и креативност во текот на процесот.ПОДАРОК ЗА ДЕВОЈКИ и МОМЧИЊА : за роденден или Нова Година празник Божиќ подарок може да се потпре на за насмевки и часа во време на креативни и да се забавуваат!.ЈАСНИ ИНСТРУКЦИИ : Лесно да се научат со јасни, висок квалитет на упатството.Можете да почнете да играте веднаш!ГАРАНЦИЈА : 100% satisfication гаранција.Ако имате било каков проблем со нашите производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.Спецификации : Спиење куче форма магнетни фрижидер налепници, изгледа толку слатко.Силни магнети, стап белешки и магнети за на фрижидер за да се остави пораки за едни на други.Исто така може да бидат одлична декорација за микробранова печка, кујна и така натаму.Тип : Фрижидер Магнети Материјал : Смола Функција : Спиење Куче Форма, Магнетно, Фрижидер Оркестарот Големина : 5.5 cm x 2.5 cm/2.17" x 0.98" (Прибл.) Забелешки : Во боја и модел ќе биде испратена по случаен избор се Должи на светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Фрижидер Магнети.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата