• Свеж
Големите Дрва на CTX175-25#17 од 5-инчен Т-40-вози малку Изградба Заостануваат Завртки-Надворешноста,(25 на Кутија)

Големите Дрва на CTX175-2517 од 5-инчен Т-40-вози малку Изградба Заостануваат Завртки-Надворешноста,(25 на

DEN 765.60
Достапно е за нарачката

Стока

Отпорен на корозија.Круг за миење главата.Надворешноста Завртки.Ѕвезда Диск.Тип #17 Завртки.Овие отпорни на корозија надворешноста изградба заостануваат завртки функција Ѕвезда диск и круг за Миење главата.Тие се #17 завртки со acq-компатибилен тројно слој.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата