• Свеж
X AUTOHAUX Црвената Алуминиумска Легура Предниот Браник Приколка Прстен Око Влечење Забавува Кука Завртка за Јапонски Автомобил

X AUTOHAUX Црвената Алуминиумска Легура Предниот Браник Приколка Прстен Око Влечење Забавува Кука Завртка за

DEN 381.36
Достапно е за нарачката

Стока

Fitment : за Јапонски Автомобил.Завртка Должина : 34mm /1.34"; Завртка Големина : M18x2.5 .Ве молиме внимателно да се потврди дали производ големина одговара на вашата модел пред да нарачате.Направени од добри и квалитетни алуминиумски легури материјал, издржлив и силен.Добрите перформанси на автомобилот надворешност додатоци забавува кука, дозволи влечење на автомобил безбедно без оштетување на предниот браник.Лесна и брза инсталација, само директно завртка за апликацијата.Опис : се Направени од добри и квалитетни алуминиумски легури материјал, издржлив и силен.Лесна и брза инсталација, само директно завртка за апликацијата.Дозволи влечење на автомобил безбедно без оштетување на браник.Ова е не-ОЕМ производи, додаток само!Спецификација : Материјал : Алуминиум Alloy Color : Црвена, Сребрена Tone Total Должина : 190mm/7.48"Круг со Дијаметар : 49mm/1.93"Гром Должина : 79mm/3.11"Завртка Должина : 34mm /1.34"Завртка Големина : M18x2.5 Fitment : за Јапонски Car Package Вклучуваат : 1 x Браник Забавува Кука.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата