• Свеж
SALLEING Обичај Фенси Кадифен Секое Семејство е Убава, Но Наше е Мојот Favosite Декоративни Pillowcase Pillowslip Фрли Перница Случај Покрие Zippered Една Страна Печатени 12x18 Инчен

SALLEING Обичај Фенси Кадифен Секое Семејство е Убава, Но Наше е Мојот Favosite Декоративни Pillowcase Pillowslip

DEN 2035.20
Достапно е за нарачката

Стока

50% Памук/ 50% Полиестер.Високо-Квалитетни Материјали : Ткаенини изработени од тоа, генерално, имаат предности на се високи и права, не е лесно да се брчка, лесен за чистење.Големина : 12x18 инчи (1-2cm отстапување, бидејќи на рака-сечење и шиење).Една страна печатење.Само еден pillowcase, без перница да го внесете.Дизајн Карактеристики : Деликатна скриен патент затворање беше дизајнирано за да се задоволат елегантен изглед.Убаво и тесни шевовите, вклучувајќи околу невидливи zippe.На перница покрие крои е тесна, непречено патент помага лесно да се затвора и отвора.Совршена Декорација : Овие едноставни и ултра меки навлаки се добри во кревет производи да ги красат вашата соба во сите годишни времиња.Погоден за кревет и софа, каучот и клупата, кат, канцеларија и автомобил и така натаму.Исто така, се убав подарок за вашите семејства и пријатели.Перење Совети : Машина перат, Максимална температура 1990℉, Нежни циклус.Не кајгана.Собори Сува Ниска.Ниска топлина железо.Останува исто и како нов и по секое миење. 1. Големина : 12x18 инчи (30x45 CM).Глајд модели непречено и овозможува лесно вметнување и отстранување на перница влошки.2. Материјал : Памук, полиестер помеша материјал квалитет, се чувствуваат удобно, Па дури и деца и домашни миленици може да се користат.3. Модел : Печатење, од една страна, а другиот е бел празен.4. Предност : Прави голем дар за секој кој ужива длабоко, ресторативна спиење.Совршен објектот за да ги красат вашата соба, кревет, троседот, автомобили и столици, и др.5. Напомена : Вметнете не се вклучени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата