• Свеж
Freedy 15W Чи Заверена Безжичен Полнач Трибина Наменета за Чи-От Телефони - [Чи-Уверение & Брзо] - Црна

Freedy 15W Чи Заверена Безжичен Полнач Трибина Наменета за Чи-От Телефони - [Чи-Уверение & Брзо] - Црна

DEN 395.76
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен Чи-От за Уреди : i Phone XR, XS, XS Max, 8/8+, X / Samsung Галакси S10/S10+/10e, S9/S9+, S8/S8+, S7/S7 Работ, S6/S6 Работ, Note 8 / Други Чи-от уреди.Безжични Полнење AC Адаптер вклучен.Случај Компатибилен : Компатибилен со повеќето 3rd партија тенок случаи. [НЕ се компатибилни со дебели (крупни) доволно е едноставно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата