• Свеж
Dewhel JDM Алуминиум Песна Трки Пред Задниот Браник Автомобил Додатоци Авто Приколка Прстен Око Влечење Забавува Кука за Полнење Црна Завртка За Фолксваген MK7 VII Голф GTi

Dewhel JDM Алуминиум Песна Трки Пред Задниот Браник Автомобил Додатоци Авто Приколка Прстен Око Влечење Забавува

DEN 383.76
Достапно е за нарачката

Стока

Висок квалитет на алуминиум Забавува кука.Висок Performacen "Фолксваген" Тркачки Автомобил Надворешност Додатоци Забавува Кука ОВОЗМОЖУВА ДА ВЛЕЧЕ АВТОМОБИЛ БЕЗБЕДНО БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕ на ПРЕДНИОТ БРАНИК.Опрема : САМО се вклопи во 2015-up Фолксваген Голф 7 /2015-up "Фолксваген" GTi (не одговара на претходните MK6 или MK5 "Фолксваген" GTi/Голф на сите, ниту, пак, на "Фолксваген" Jetta).Директни завртка на апликација, Без модификација е потребно.Опрема : САМО се вклопи во 2015-up Фолксваген Голф 7 /2015-up "Фолксваген" GTi (не одговара на претходните MK6 или MK5 "Фолксваген" GTi/Голф на сите, ниту, пак, на "Фолксваген" Jetta).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата