• Свеж
Бања Оркестарот Кутија - Тоалетна Хартија Носителот, Дрво Резервоарот Кутија за Складирање Кошница за Мејсон Тегла и Цвет Бања Кујнската Маса Countertop Смешно Farmhouse Др?

Бања Оркестарот Кутија - Тоалетна Хартија Носителот, Дрво Резервоарот Кутија за Складирање Кошница за Мејсон

DEN 695.76
Достапно е за нарачката

Стока

СМЕШНИ БАЊА ОРКЕСТАРОТ : Рачно насликани на двојно двострано.Оваа тоалетна хартија чување од носителот на едната страна вели : "ве Молиме Седиште Себе" и на другата страна се вели дека "Refresh Себе си".Многу интересно!Добар начин за да им даде на вашиот бања оркестарот некои хумор и личност.Одличен прилог на вашето Бања за некои Насмевки!.Совршен за сите стандардни тоалети : (L13.7" x W6.2" x H3.9").Смешни Бања Оркестарот,Тоалет Оркестарот, Бања Кутија,Тоалетна Хартија Носителот Кутија,го Прави голем тоалетна хартија носителот и складирање.Смешни Бања Оркестарот : ве Молиме Седиште Себе -Бања оркестарот - Смешно Бања Хумор - Тоалетна хартија кутија.ГО ПРАВИ ГОЛЕМ ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА СКЛАДИРАЊЕ.На farmhouse бања декоративна кутија совршено се вклопува на врвот на казанчето .На дрвени бања носителот може да се одржи многу други бања прибор; како стандард тоалетна хартија, воздух два, парфем, свеќи, сапун точење и ништо суштинско значење за вашиот тоалет.ИДЕАЛЕН ЗА ПОДАРОК – Нашиот производ е совршен подарок за повеќе прилики како housewarming, родендени, Божиќ, денот на Благодарноста, Нова Година и сите други посебен повод.Карактеристики Вклучуваат : ✔ Дрво Отсечени Букви ✔ Слој за максимална отпорност на влага ✔ Селски Farmhouse дрво ✔ Има 3 ролни од тоалет хартија и други декоративни елементи како што се лосион, сапун, тегли, четки за заби, utencils итн. ✔ Вклопува Стандардна Големина Тоалети и изгледа одлично на countertops.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата