• Свеж
DASHAN 5x3ft Полиестер Среќен Роденден Позадина Сирена Под Морето Бебе Девојка Момче 1-ви Роденден Торта Пресече Океанот Сирена Скала Фотографија Позадина Принцезата Р?

DASHAN 5x3ft Полиестер Среќен Роденден Позадина Сирена Под Морето Бебе Девојка Момче 1-ви Роденден Торта Пресече

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

❤ Големина : 5x3ft (1.5 м x1m )/W-Х. ❤ Материјал : 100% полиестер(Перат,Брчките се слободен). ❤ Fetures : Брчки слободни, не исчезнат, може да се перат и пеглаат, еднократно, свитлива и издржлив, лесен, позитивни критики. ❤Погоден за : Професионално студио за фотографија и партија декорација. ❤ Забелешка : 1 компјутер фотографски позадина, со исклучок на позадина стојат.Со клип, се водат за тоа и се стега тоа да позадина stand Suitable за секоја прилика ќе want Material : Полиестер Ткаенини - Пеглање, Лесна, Перат, Мека Handle Fetures : Компјутерски Насликани/Печатени, Висока резолуција, Живописни бои, Висок квалитет на деца деца новороденче возрасни портрети или производ фотографија, видео backdrops или дисплеи; ТВ се Користи како позадина, завеса, tablecloth, ecoration и така натаму; дигитална фотографија; разноврсна позадина и е дело на уметноста.Повод : .сирена позадина, сирена позадина за девојки роденден, торта пресече реквизити сирена, сирена позадина за бебе роденден, малата сирена позадина, под морето позадина, сирена роденден позадина, малата сирена позадина, прв роденден девојка сирена backdrops, под океанот позадина, прв роденден фото позадина, новородените сирена позадина, сирена роденден украси, сирена фото позадина, сирена принцеза позадина, малата сирена фото позадина, корални аквариум позадина, подводниот свет позадина, 1-от роденден сирена позадина, сирена партија украси, 1-от роденден сирена тема позадина, подводни позадина за роденден, под морето роденден позадина, backdrops за фото сирена, сирена позадина за роденден, сирена позадина роденден, сирена 1-ви роденден, сирена роденден позадина, сирена позадина за бебе роденден, сирена backdrops 1-ви роденден, сирена позадина за партија, малата сирена позадина роденден, аквариум позадина, сирена партија позадина, роденден сирена позадина, подводни фото позадина, сирена тематските фотографија позадина, сирена торта пресече реквизити, и така натаму.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата