• Свеж
Dishcloth Организатор, Пластични Материјали Dishcloth Закачалка за Одржување на Kitechen Чисти(сив)

Dishcloth Организатор, Пластични Материјали Dishcloth Закачалка за Одржување на Kitechen Чисти(сив)

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

На dishcloth решетката е убава и трајни производи за долго време се користи.Мазна допирање чувство, тоа е дебела и стабилна, лесно да се земе вашата dishcloth.Направени од врвен квалитет пластика, тоа е безбедно, не-токсични, и без мирис; што би требало да се стави на вентилирани место.Свитлива : тоа е виткање, и можете да ги зачувувате вашите dishcloth рек лесно.Тоа може да ги зачувате вашите dishcloth и нега шише, и да ја задржите вашата соба чисти и уредно.На dishcloth решетката е изработен од пластика, и тој е безбеден и не-токсични.Тоа може да се користи за да се dishcloth и негување на шише.Тоа е еднократно и трајни производи за долго време се користи.Функција : Направен од врвен квалитет пластика, тоа е безбедно, не-токсични, и без мирис; што би требало да се стави на вентилирани место.Тоа може да ги зачувате вашите dishcloth и нега шише, и да ја задржите вашата соба чисти и уредно.Свитлива : тоа е виткање, и можете да ги зачувувате вашите dishcloth рек лесно.Мазна допирање чувство, тоа е дебела и стабилна, лесно да се земе вашата dishcloth .На dishcloth решетката е убава и трајни производи за долго време се користи.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Пластични Боја : Сина, Розова, Сива, Бела(Изборен) Големина : прибл. 20*16*25.5 cm/ 7.87*6.29*10.03 во Тежина : околу. 95g/ 3.35 оз Пакет Листа : 1* Dishcloth Рек Информации : 1* ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.2* ве Молиме да се разбере дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Особините

Condition:
100%Brand New
Material:
Plastic
Color:
Blue, Pink, Grey, White(Optional)
Size:
approx. 20*16*25.5cm/ 7.87*6.29*10.03in
Weight:
approx. 95g/ 3.35oz
  :
Package List:
1* Dishcloth Rack :
Notice:
1* Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
2* Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Најдобрите понуди во категоријата