• Свеж
Baiyan Новина Кујна Додаток за Миење Текстил Клип Носителот Крпа Кука за Складирање Решетката за Бања

Baiyan Новина Кујна Додаток за Миење Текстил Клип Носителот Крпа Кука за Складирање Решетката за Бања

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

Ова е миење текстил клип носителот, кој е отстранливи.Тоа може да се одржи за миење текстил,и рака крпа.Тоа им помага да се зачува простор и да ја задржите кујна добро организиран и чиста.Добро суспензија, инсталација и отстранување лесно.Инсталација на носителот е лесен.Можете да ги користите во вашата кујна и бања.Користење на селотејп на задната страна на нашиот само лепило куки, ќе може да се закачите на јадицата на било рамна, чиста површина.За разлика од лошо дизајнирани метални куки дека солза вашата крпа, нашиот имаат канџи кои се меки уште функционално ефикасен во одржување на вашата крпа. 1.Ова е миење текстил клип носителот, кој е отстранливи.Тоа може да се одржи за миење текстил,и рака towel2.Тоа им помага да се зачува простор и да ја задржите кујна добро организиран и чиста.Добро суспензија, инсталација и отстранување лесно.3.Инсталација на носителот е лесен.Можете да ги користите во вашата кујна и бања.4.Користење на селотејп на задната страна на нашиот само лепило куки, ќе може да се закачите на јадицата на било рамна, чиста surface5.За разлика од лошо дизајнирани метални куки дека солза вашата крпа, нашиот имаат канџи кои се меки уште функционално ефикасен во одржување на вашата крпа Известување : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Please овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : 1.Име : Ѕид-монтирани цртан филм крпа clip2.Материјал : ABS здрава material3.Инсталација : Дупка-слободен ѕид-mounted4.Големина на : 50*20mm5.Предности : Нема удирање, инсталација, tidys чување на чиста и хигиенски исправна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата