• Свеж
JW Милениче Компанија Activitoys Генерал Птица Играчка

JW Милениче Компанија Activitoys Генерал Птица Играчка

DEN 2150.40
Достапно е за нарачката

Стока

Карактеристики огледува коцки со бесење ѕвона.Дизајниран за мали клунови.Интелектуално и ментално стимулирање.Активирајте го вашиот птица тело, ум и душа!.Погоден за parakeets, cockatiels и други слични големина птици.Увид Генерал Играчка е око-фаќање огледува генерал играчка виси од сјајна синџир со фитили ѕвона во своите краеви.Сјајна генерал висат надолу за да се разнишаат и валани, со обработени површина која фасцинира птици.Мали птици љубов огледала и поминуваат часови воодушевување себе.Ѕвона обезбеди ментална и физичка стимулација, и се дизајнирани да бидат безбедно да се одигра со мали клунови и јазици.Увид Генерал Играчка е одличен за parakeets, cockatiels и други мали птици.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата