• Свеж
Прилично Comy Безбоен Усна Грижа Навлажнувачки Кармин Анти-Сува Lip Balm

Прилично Comy Безбоен Усна Грижа Навлажнувачки Кармин Анти-Сува Lip Balm

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

Заклучување на усните влага, подобрување на сувост и недостиг на вода.Усните се мека и сјајна, заличи усните и подобрување на усна линии.Шминка ефектот е долготраен, создавање на природни три-димензионални усните.Постојана боја, се задржи шминка за долго време.Козметички ефект : навлажнувачки, nourishing Net содржина : 3g Package се Вклучени : 1 * Кармин.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата