• Свеж
Wenko Quadro Тоалетна Хартија Носителот со Вакуум-Loc, Сребро.

Wenko Quadro Тоалетна Хартија Носителот со Вакуум-Loc, Сребро.

DEN 658.32
Достапно е за нарачката

Стока

Уникатен вакуум систем кој им овозможува одредување без дупчење и без употреба на алатки.Силна одржи на херметички, дури и малку нерамни површини.Димензии : 14 x 6 x 11 см.Опис на производот "Puristical" плоштад дизајн направен од сјајна нерѓосувачки челик и високо-одделение пластика.Силна одржи на херметички, дури и малку нерамни површини.Уникатен вакуум систем кој им овозможува одредување без дупчење и без употреба на алатки.Може да се repositioned и отстранета без да остават траги.Сет Содржи : Тоалетна хартија држачот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата