• Свеж
Искра Tag Heuer RB13 Шпанија GP 2017, Скала 1/43 Бул Минијатурни Возила S5036, Сино/Red/Жолта

Искра Tag Heuer RB13 Шпанија GP 2017, Скала 1/43 Бул Минијатурни Возила S5036, Сино/Red/Жолта

DEN 1749.84
Достапно е за нарачката

Стока

Минијатурни.Автомобилот.Колекција.Ред Бул Рено RB13 Tag Heuer (Даниел Ricciardo - шпански GP 2017) (1 : 43 скала од Искра S5036) на Овој ред Бул Рено RB13 Tag Heuer (Даниел Ricciardo - шпански GP 2017) Смола Модел на Автомобил е Темно Сина и карактеристики доаѓа во прикаже случај.Таа е направена од страна Искра и е 1 : 43 скала (прибл. 11cm / 4.3 долг).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата