• Свеж
Jinyank Медицинска Перница Покрие Мека Slipcover Доењето Перница Покрие Бебе Туш за Бебе Деца

Jinyank Медицинска Перница Покрие Мека Slipcover Доењето Перница Покрие Бебе Туш за Бебе Деца

DEN 1759.20
Достапно е за нарачката

Стока

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - Оваа перница случај мерки 22.5 x 18, има добри водат, совршено се вклопува во вашиот медицинска перница.Answer : ___________________________ NOTE : Перница случај само, перница внатрешна не е вклучена.SUPERSOFT ТКАЕНИНА - Направен од супер мек корални руно ткаенина, нуди и удобно површина за вашиот babys главата.ЗА ПЕРЕЊЕ - Измијте се со ладна вода.Ниска температура сушење или се исуши, воопшто Не железо.ЛЕСЕН ЗА OFF - Нема копчиња и без патент, едноставно поставете го вашиот негувател перница во перница случај преку задниот отвор.Пакетот вклучува : 1 x Перница Случај.Карактеристики : СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - Оваа перница случај мерки 22. 5" x 18", има добри водат, совршено се вклопува во вашиот медицинска перница.Answer : ___________________________ NOTE : Перница случај само, перница внатрешна не е вклучена.SUPERSOFT ТКАЕНИНА - Направен од супер мек корални руно ткаенина, нуди и удобно површина за вашето бебе е главата.ЛЕСНО ON & OFF - Нема копчиња и без патент, едноставно поставете го вашиот негувател перница во перница случај преку задниот отвор.ЗА ПЕРЕЊЕ - Измијте се со ладна вода.Ниска температура сушење или се исуши, Не железо.Спецификација : Предмет Тип : Перница Случај Материјал : Корални Руно Производ Големина : 22. 5" x 18" ( Широк ) Боја : Розова Морнарско Сино Небо - сина, Сива Забелешка : ве Молиме овозможи 1 - 3cm ( 0. 4- 1. 18" ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден!Пакет Вклучувајќи 1 x Перница Случај.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата