• Свеж
Gojiny Монтажни и Перат Бебе У Облик на Медицинска Перница Pillowcase Монтажни Перат Медицинска Перница Slipcover за Мајки Доилки

Gojiny Монтажни и Перат Бебе У Облик на Медицинска Перница Pillowcase Монтажни Перат Медицинска Перница Slipcover

DEN 2275.20
Достапно е за нарачката

Стока

На еластична ткаенина и има многу добра еластичност, погоден за 22.5 x 18 перници, и перница големина отстапување е околу 1.5. Ако ви треба практичен подарок за вашето бебе туш партија,ова е мора да има избор.Тоа носи прекрасен старечки спомени за нови или да се очекува од мајки.Нашите старечки перница опфаќа се, модерен и нудат заштита за перница.Лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме на вашата медицинска перница за машина за перење, кога своите нечисти.Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Само вклучува pillowcases, не перници.Спецификација-Боја : Црна точки на бела/Праска/Сива стрелка (Опционално)-Материјал : Полиестер + Spandex-Size : 22.5" x 18"Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Само вклучува pillowcases, не перници.Пакет Including Package листа : 1 * Медицинска Перница Капак.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата