• Свеж
ewrTM00sdQ Куче Санитарни Пелена, Plaid Печатење Течење-Доказ Кутре Панталони, Petcare Кожата-Friendly Анти-Малтретирањето Две Нога Шорцеви Жолта M

ewrTM00sdQ Куче Санитарни Пелена, Plaid Печатење Течење-Доказ Кутре Панталони, Petcare Кожата-Friendly Анти-Малтретирањето

DEN 763.20
Достапно е за нарачката

Стока

Она што оваа ткаенина може да обезбеди што е тоа што е кожата-пријателски, и поради неговата дише и лесен дизајн, тоа е многу погоден за домашни миленици' секојдневно носење.Најважно е дека ова домашно милениче физиолошки панталони може да ги покрие рани, намалување на домашно милениче лижење рани, ефикасно да се заштити рани за време на менструалниот период, и намалување на малтретирање од машки кучиња за време на менструалниот период.Ова домашно милениче платно е направен од високо-квалитет полиестер материјал, која е еластична и мека, и може да се вклопи во домашни миленици и без предизвикување непријатност.За кучиња, тоа е не само добар менструалниот производ, но исто така и добра декорација.За shoveler, тоа е исто така нешто што може совршено да се намали непотребни проблеми за домашни миленици. [XS] Половината 16-28cm/6.3-11", Тежина во рок од 2kg; [S] Половината 24-34cm/9.4-13.4", Тежина во рок од 4kg; [M] Половината 27-36cm/10.6-14.2", Тежина во рамките 6kg; [L] Половината 29-42cm/11.4-16.5", Тежина во рамките 9kg (Прибл.).Опис : Што е ова платно може да понуди што е тоа што е по мерка на кожата и совршена за домашни миленичиња секојдневно носат затоа што дише и лесни дизајни.Најважно е дека ова домашно милениче физиолошки панталони може да ги покрие раната, тоа ќе ефикасно заштита на раната за време на физиолошките период.Направен од висок квалитет на полиестер материјал, ова домашно милениче платно е еластична и мека.Постојат 4 различни големини за да изберете од : XS, S, M, L. Тоа е добар менструалниот период производ за кучиња.Точка Име : Куче Физиолошки Pants Material : Polyester Features : Plaid Печатење, Течење-доказ, Кожата-friendly Size Детали : [Нашите Големина XS] Половината : 16cm-28cm/6.3"-11", Тежина : во рок од 2kg (Прибл.) [Нашите Големина S] Половината : 24cm-34cm/9.4"-13.4", Тежина : во рок од 4kg (Прибл.) [Нашите Големина M] Половината : 27cm-36cm/10.6"-14.2", Тежина : во рамките на 6kg (Прибл.) [Нашите Големина L] Половината : 29cm-42cm/11.4"-16.5", Тежина : во рамките на 9kg (Прибл.)Белешки : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата и да го изберат правото големина.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 x Куче Физиолошки Панталони.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата