• Свеж
Темно Магливата Шума Темата ноќта на Вештерките Партија Фотографија Backdrops Мрачните Grove Вампир Злото Дрвја Фото Позадина Вештерка и Волшебник Дух Тематските Партиј

Темно Магливата Шума Темата ноќта на Вештерките Партија Фотографија Backdrops Мрачните Grove Вампир Злото Дрвја

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

1. Материјал:Винил Крпа,без Splice,лесна,компјутерот печатен,многу јасно. 2. Големина:5x3 FT (150cm широк од 100cm висина). 3. Употреба : темата ноќта на Вештерките партија,ноќта на Вештерките Духот Шума Тема партија,Авантура партија тема ,Децата и Возрасните Портрети,свадба, бебе туш ,булчински туш,децата партија,cosplay и разни прилики. 4. Не-рефлективен : Изработени од полиестер ткаенини така рефлексивни светлина нема да го уништи вашиот слики!Тоа е, не се мие, едноставно ги дамка и нечистотија надвор со влажна крпа. 5. Тип : Компјутер Насликани/Печатени;Отпечатена на хемиски влакна материјал;Користење на серија на високо-технолошки дигитални производство на опрема внимателно направени дигитални слики инкџет слики.Ако е потребно,ве молиме железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.Функција : Бренд : Ликовно студио Материјал : винил backdrop Color : Слика color Size : 5x3 FT (1.5 метри широк од 1m високи)Пакување : Виткање,Едно Парче позадина.Тип : Компјутер Насликани/Печатени;Отпечатена на хемиски влакна материјал;Користење на серија на високо-технолошки дигитални производство на опрема внимателно направени дигитални слики инкџет слики.Ако е потребно,ве молиме железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.Не-рефлективен : Изработени од полиестер ткаенини така рефлексивни светлина нема да го уништи вашиот слики!Тоа е, не се мие, едноставно ги дамка и нечистотија надвор со влажна крпа.Апликации : Тоа може да се користи во многу ситуации, како што се добивање заедно прилика,за работа,за Роденден, Забава,сите големи настани или украси и сл.Поради разликата помеѓу следи и светлината,тука е нормално дека мала разлика во color Here се начини да ги отстраните брчките : (1) го промовираме до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена,тоа ќе биде во ред.(2) Топлински со пареа железо на задната страна од објектот,Ако е потребно,ве молиме железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.тогаш тоа ќе биде мазна повторно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата