• Свеж
М8 Копчето Главата Torx Штекер Капа Машина Завртка,304 од не ' Рѓосувачки Челик,Пакување од 8-Парче (М8 x 12mm)

М8 Копчето Главата Torx Штекер Капа Машина Завртка,304 од не ' Рѓосувачки Челик,Пакување од 8-Парче (М8 x 12mm)

DEN 92.40
Достапно е за нарачката

Стока

Име На Производ : Pan Head Torx Завртка.Тема Кол. 8 mm, Нишка Теренот 1.25 мм, од Нерѓосувачки Челик, Metric.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик; Главна Боја : Сребро На Ѕвонење.Torx Главата Тип : T45. Пакет на 8 парчиња.Овие навртки имаат Torx или Torx-Плус се вози за повеќе точки на контакт од други уреди, овозможувајќи ви да го затегнете ја завртката без оштетување на прекин.Подесувате Доказ За Безбедност Torx Приклучок Машината Завртки.Посебни драјвери се бара за инсталација и отстранување на Security сврзувачки елементи.Анти Кражба Машина Завртки се обезбеди повисоко ниво на безбедност за вас со своите вози дизајн, кој го спречува отстранување со нормален завртка возачи.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата