• Свеж
Завртка Тема Заштита Ракав Гума, ПВЦ Круг Цевка Топ Кап Покрие Еко-Пријателски Црна 25mm ID 50pcs

Завртка Тема Заштита Ракав Гума, ПВЦ Круг Цевка Топ Кап Покрие Еко-Пријателски Црна 25mm ID 50pcs

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

25мм Внатрешен Дијаметар и 30мм Должина.Овој круг завртка тема корица вклопува 25mm кол круг цевка, завртка или цевка, (ве Молиме да се разгледа разлика од ±3мм поради прирачник за мерење).Excellecnt Заштита : флексибилен ПВЦ капаци се избегне гребење и штети на подот и parquet.Погоден за завртка конец, електрична жица, цилиндар, разни цевка завршува, цевки, чаир совети, мебел нозе, ноктите глави, завршува на заеднички, итн.Флексибилни и Мека : Тема заштита капакот е изработен од винил гума, ПВЦ (polymerizing винил хлорид).ПВЦ е мек и еластичен, отпорни и долго servive живот.Dustproof, водоотпорен и масло отпорни.Едноставно, еко-пријателски и лесно да се инсталира.Едноставно кажано заштитник на крајот на завртката/гром/орев/цевка.Повеќенаменски : Погоден за завртка тема заштита, кабел заштита, авто делови маска, прашина заштита, и многу други работи со одговара дијаметар.Одлична изолација функција и прекрасен украс!.Опис : име на Производ : Завртка тема заштита ракав Апликација : се Користи за заштита на завртка конец, ПВЦ цевки, цевка од нерѓосувачки челик, кружни цевки, фитинзи, цилиндар, електрични жици, итн.Боја : црна Materiale : ПВЦ Функција : waterprrof, dustproof, rustproof, декорација.Пакет содржина : 50pcs x Завртка заштита ракав препорачуваме избор на завртка тема заштитник малку помала од надворешниот дијаметар на објектот да биде заштитена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата