• Свеж
Powerextra паметен Телефон за Полнење за Телефонот Видео Снимање со Tripod, Стисок, Безжични Lavalier Микрофон, LED Светло и Далечински управувач за-TikTok, YouTube,Снимање, Vlogging Опрема

Powerextra паметен Телефон за Полнење за Телефонот Видео Снимање со Tripod, Стисок, Безжични Lavalier Микрофон,

DEN 1951.20
Достапно е за нарачката

Стока

【Безжична Selfie се Држи со Анти-тресење Стабилизатор】 Ова е 3 во 1 selfie стап monopod со безжичен далечински и автоматски баланс стабилизатор.со Стабилизатор, се Реши проблемот од страна тресење во текот на снимањето, веќе не мора да се грижите за photo blur, производството на високо-квалитет на видео.на монтажни далечински го прават тоа можно да ги преземе сите-во семејни фотографии за незаборавни настани, исто така, работи одлично за видео конференција/интервју, Патување, направи видео,Vlog,Youtube,Tiktok, live streaming итн. 【Bluetooth Далечински】Со активирањето на вашиот i Phone или Андроид Телефон за да го старт/стоп видеа и да ги преземат selfies.Bluetooth работен опсег е во рок од 25 метри. 【Три Адаптер Кабел 】Со 3.5 аудио влез џек кабел и Тип-C кабел, USB кабел одговара за повеќе модели на мобилни телефони, и пена ветробранското стакло може да ги намали пречките ефикасно.Целата микрофон тело е направен од целосна алуминиум, не само зајакнување на анти-мешање функционира, но, исто така, што го прави професионален доволно за да одговараат на вашите dslr фото, камера, итн. 【Професионални паметен Телефон Видео Комплет】Вклучува мини LED светло во видео + мини микрофон + selfie стап tripod, која ќе го преземе вашиот паметен телефон видео на повисоко ниво и да ви даде подобро снимање искуство, погоден за паметен телефон vlog, selfie, онлајн видео, итн. 【Три Светлина Diffusers】да се Создаде различни светлосни ефекти, добра осветленост може да се постигне без да инсталирате дополнителен шарени филтри.Паметен Телефон За Полнење : .Опремени со професионална камера микрофон, овој комплет е совршен за Vlogging, You Tube, Tik Tok, Facebook, стриминг, кино, патуваат и повеќе.Погоден за Vloggers, Новинари, Спортски и Патници.Powerextra Smart Selfie Преносни Gimbal.Преносни gimbal стабилизатор ви овозможува лесно да го стави во вашиот ранец и проширување со рачка овозможува да се истражуваат пошироко поле на гледање!.Главна карактеристика : . 1. Професионални анти-се тресат, постабилна во реално време слика;. 2. Поддршка на локалните камерата за да имаат мазна искуство;. 3. Хоризонтална и вертикална шут, слободни кутии;. 4. Далечински управувач блокбастер, прекрасен контрола;. 5. Погоден за разни сцени, што снимање повеќе слободни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата