• Свеж
Патка Бренд Деко Лепило Ламинатни Полица Лагер, Chalkboard, 12 Инчи x 10 Стапки (283395) , Црна

Патка Бренд Деко Лепило Ламинатни Полица Лагер, Chalkboard, 12 Инчи x 10 Стапки (283395) , Црна

DEN 215.28
Достапно е за нарачката

Стока

Висок квалитет на лепило ламинатни.Запишување површината со креда или chalkboard маркери.Лесно да се избрише со крпа, ткиво или креда гумичка.Намали и да ги применуваат на речиси секоја површина; Обезбедува трајна заштита.Се тркалаат мерки 12 инчи x 10 метри.Удар вашата инспирација на рецка со Патка Бренд Деко Лепило Chalkboard Ламинатни Полица Лагер.Само да намали и да се применуваат за да веднаш го речиси секоја површина во запишување chalkboard.Запишете ги вашите идеи, етикета предмети или да креирате to-do list—тогаш едноставно да го избрише се чистат со влажна сунѓер или крпа.Оваа лепило ламинатни ви помага да ја искажете вашата личност со речиси било која апликација.Chalkboard дизајн, 12 инчи x 10 метри.Патка Бренд е delighting на потрошувачите, со квалитетни производи за повеќе од 20 години и продолжува да иновираат и да нудат решенија за домаќинство.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата