• Свеж
3dRose lsp_161560_1 Сина Компјутерски Чип Макро Фотографија Microchip Плоча Електроника Кола Техника Geek Nerd Еден Toggle Префрлате

3dRose lsp_161560_1 Сина Компјутерски Чип Макро Фотографија Microchip Плоча Електроника Кола Техника Geek Nerd

DEN 419.76
Достапно е за нарачката

Стока

Димензии (во инчи) : 3.5 h x 5 w.Направени од силен, издржлив отпорно на гребење на метал.Вклучува појавување на завртки.Високо сјаен финиш.Лесно да се чисти.Сина компјутерски чип макро фотографија - microchip - плоча електроника кола - tech geek nerd светлина прекинувач поклопец се направени од издржлив отпорен на гребење на метал дека нема да избледи, чип или кора.Одликувајќи се со високо сјаен финиш, заедно со појавување на завртки го прави овој покрие совршен завршувањето на допир.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата